Zīmoli

Produktu saraksts pēc zīmola LOGOSOL

Zviedrijā bāzēts kokapstrādes iekārtu ražotājs. Ražo produktīvas, uzticamas un augstas kvalitātes iekārtas.

Logosol - Pasaules līderis kokapstrādē un kokapstrādes aprīkojumā!

 
Logosol ir Zviedrija bāzēta starptautiska kompānija, kas ražo un pārdod unikālas iekārtas un  pakalpojumus kokapstrādē. Ar inovatīviem un pieejamiem risinājumiem, mēs acīmredzami esam mainījuši mežizstrādi un kokapstrādi jau vairāk kā 20 gadus. Mūsu produkti ir labi zināmi to vienkāršā dizaina, uzticamības un efektivitātes dēļ. Visplašākais produktu un servisa klāsts 65 Pasaules valstīs mūs ierindo līderpozīcija savā sfērā. 
 
Pieturoties pie tradīcijām!
 
Gadsimtiem ilgi Zviedrija ir bijusi pazīstama ar saviem izgudrotājiem, dizaina inovācijām un augstas kvalitātes produktiem. Rāvējslēdzējs, lodīšu gultnis, gāzes plīts un roratslēga ir daži no zviedru inovāciju paraugiem, kas ir kļuvusi par neatsveramu mūsu ikdienas sastāvdaļu. Tādas zviedru kompānijas kā: Ericsson, Volvo, Saab, Nobel un IKEA ir saistīti ar izdomu, pilnību un augstu kvalitāti.
 
Logosol kvalitāte ir zviedru kvalitāte!
 
"Ražots Zviedrijā" nozīmē, ka tas ir ar augstu kvalitāti, inovācijām un ilgtspējīgiem risinājumiem.
Logosol ir Zviedrijas uzņēmums, kas var piepildīt Jūsu cerības. Pēdējos 20 gados inovācijas, oriģinalitāte, vienkāršība un kvalitāte ir mūsu produktu atšķirības pazīme. Ar šīm lietām kā pamatvērtībām, Logosol ir radījuši plašu spektru kokapstrādes iekārtu. Mūsu produktu dēļ, esam kļuvuši par ļoti pazīstamu zīmolu Pasaulē.
 
Kontrolē procesu!
 
No sajūtam līdz pabeigtam izstrādājumam; ar Logosol produktu līniju Jūs kontrolēsiet visu ražošanas procesu. Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet visu sākot no motorzāģiem līdz industriālā tipa iekārtām. Mūsu slavenākais produkts ir Logosol kokzāģētavu iekārtas. Šis izgudrojums ir pasaulē populārākais portatīvais kokzāģētavu aprīkojums.
 
Mēs ieklausāmies savos klientos!
 
Kopš iepazīstinājām ar savu uzņēmumu, mūsu klienti ir devuši ļoti pozitīvas atsauksmes, ir lepni par to ka pieder kāda no mūsu uzticamajām iekārtām un patīkamajam sajūtām, izgatavojot dažādus koka izstrādājumus no saviem kokmateriāliem. Logosol ir ģimenes izveidots un vadīts uzņēmums un mēs ar lepnumu saviem klientiem piedāvājam augstas kvalitātes produktus ar lielisku servisu.
Logosol ir šeit, lai kalpotu Jums!

Tiek attēloti 32 produkti.

Attēlo 1-30 no 32 produktiem

Big Mill PRO

Motorzāģa statīvs Big Mill PRO paredzēts mazākām kokzāģētavām un amatniekiem.Apaļkoka un brusu garenzāģēšanai.

2 263,18 € Cena
Kombinētā ēvele Logosol MH 410 (2) Kombinētā ēvele Logosol MH 410 (2)
  • -5%
Atlaide

Kombinētā ēvele Logosol MH 410 (2)

  • Motora jauda - 3 kW,
  • Apgriezieni - 6000 apgr./min,
  • Maināms padeves ātrums,
  • Vertikālais un horizontālais griezējs,
  • Taisnošanas platums - 410 mm,
  • Biezumošanas platums - 310 mm,
  • Svars - 245 kg
6 565,94 € Standarta cena 6 911,52 € Cena