Zīmoli

Produktu saraksts pēc zīmola ADAMIK

Viens no labākājiem skaidu nosūcēju, ventilāciju un filtrēšanas sistēmu ražotājiem Pasaulē ar 30 gadu pieredzi.

Visas iekārtas pilnīgi tiek ražotas Čehijā.

ADAMIK Company - ģimenes uzņēmums ar senām tradīcijām. Tās vēsture sākas 1989.gadā, kad dibinātājs inženiers Karel Adamík atvera ražošanas cehu kopā ar savu draugu. Viņu pirmie produkti bija aļoti dažādi - mēbeļu furnitūra, lielas galda spēles u.c.

Ražošanas procesā Viņi saskaras ar ļoti lielu problēmu - putekļi un skaidas, šī bija problēma katrā galdniecībā. Šeit jauniem uzņēmējiem dzimusi ideja par putekļu un skaidu savācēju, kas varētu atrisināt šo problēmu.

Attīstoties, pirmo skaidu nosūcēju Karel Adamiks saražoja savā garāžā. Ierīce strādāja labi, un Karela komanda nolēma saražot vairākas iekārtas.

Šodien kompānijai un viņu nosūkšanas iekārtām ir vairāk nekā 20 gadi.

2005. gadā ADAMIK Company iepazīstināja pasauli ar jauno unikālu produktu - portatīva maliņu aplīmēšanas mašīna. Prezentācija bijā starptautiskā izstādē "LIGNA" Hannoverē, Vācijā. Maliņmašīnas joprojām ir viens no galvenajiem ADAMIK Company, kas tiek izplatīti visā pasaulē.

Tajā pašā gadā uzņēmums sāka izstrādāt vakuuma preses, izmantojot pavisam jaunas tehnoloģijas. Čehijā tām presēm joprojām nav konkurences. Nākošajā gadā produkts tika ieviests tirgū.

Galvenās ražotāja priekšrocības ir profesionālā pieeja, kvalitāte, un ilgstoša garantija.

Mēs, SIA "Afleks", esam "ADAMIK Company" oficiāils pārstāvis Latvijā.

Tiek attēloti 61 produkti.

Attēlo 1-30 no 61 produktiem