Malkas zāģis/skaldītājs Lantzmann PROC30G+ PRO

Ja jums ir svarīga jauda, darba ātrums un komforts - Malkas zāģis skaldītājs Lantzmann PROC30G+ PRO ir jūsu izvēle! 21 zirga spēks, cieta tērauda konstrukcija, pilnībā automātiska darbība, kvalitatīva hidrauliska sistēma un daudz kas cits! Lieliska ziņa visiem, kas uztraucās, par to, ka iekārtai nepietiks jaudas : PROC30G+ skaldīšanas jauda ir 30 tonnas, kas ir pietiekoši, lai saskaldīt jebkuru baļķi. Tagad ir pienācis laiks plašāk pastāstīt kā darbojās un no kā sastāv inovatīvais Lantzmann malkas skaldītājs!

1. Konstrukcija: pārsteidzoša kvalitāte. 


Lantzmann inženieri rūpīgi izpētīja klientu pieredzi un tirgus prasības, kā arī personīgi notestēja iepriekšējo versiju malkas skaldītājus, lai saprastu, kādus uzlabojumus var integrēt jaunajā zāģa/skaldītāja modelī. 


Konveijers. PROC30G+ izmanto jaunu, paplašinātu izmešanas konveijeru ar sieniņām, lai neviens malkas gabals neizkristu no tā. Izmešanas konveijera platums ir 39cm, kas ir lielāks, nekā iepriekšējiem modeļiem. Un vēl papildus, konveijers ir aprīkots ar ruļļiem, lai ērti izmestu malku noteiktajā vietā, piemēram, kravas automašīnā, vai kastēs, tālākai pārvešanai. Transportēšanai, izmešanas konveijeru var ātri salikt. 

Vadības kursorsvira. Vairs nekādu manuālu darbību! Visas operācijas tiek veiktas ar kursorsviras palīdzību. Padeves un izmešanas konveijera darbība, baļķu zāģēšana, skaldīšana, piespiedēja darbība un vēl daudz kas cits. Tas ne tikai palielina darba ērtību un darba ātrumu, bet arī paaugstina operatora drošību!

HONDA benzīna dzinējs ar elektrostarteri. Japāņu kvalitāte, pārslodzes aizsardzība un darba stabilitāte! V-veida, 4 virzuļu dzinējs ražo 21ZS jaudu, kas ir pietiekoši visām PROC30G+ funkcijām. Īpaši noderīgs ir motora vadības panelis. Tam ir vairākas priekšrocības, tādas, kā motorstundu skaitītājs, kas atvieglo motora apkopi, eļļas līmeņa rādītājs un motora apgriezienu regulēšanas svira. Sīkāku informāciju jūs varat apskatīt HONDA mājaslapā. 

Ķēdes zāģis. 82 cm garš zāģis ar iespaidīgu 10 000 apgr./min ātrumu. Sliedes un ķēdes tiek automātiski eļļotas un ļauj griezt līdz 50cm biezus baļķus turpmākai skaldīšanai. Zāģēšanas funkcija tiek izmantota ar kursorsviras palīdzību. Vēl viena lieliska funkcija, kas atvieglo darbu ar skaldītāju ir - hidrauliska baļķa garuma regulēšana griešanai. 

Skaldīšanas virzulis un ķīlis. Ar to palīdzību, skaldīšana notiek tik ērti, ka pamēģinot Lantzmann sistēmu ir grūti atteikties no tās!  Skaldīšanas virzulis ir aprīkots ar speciālām smailēm, kas efektīvi nofiksē baļķi skaldīšanai. Virzuļa hidrauliskā piedziņa ražo 30 tonnu skaldīšanas spēku! Vēl viena skaldītāja inovācija ir hidrauliskā ķīla augstuma regulēšana. Smaga svira un manuāla regulēšana ir pagātnē, ir pienācis laiks jaunām tehnoloģijām! 

Padeves rampu pieslēgšana. Lantzmann ir izstrādājuši universālu pieslēgvietu, kas ir savienojama ar visiem Lantzmann padeves galdiem. Ja jums jau ir kāds no LOGL1, LOGT2 vai LOGT3 padeves mehānismiem, esat pārliecināti, tie derēs arī PROC30G+ PRO iekārtai. Mēs iesākam strādāt tieši ar LOGT3 modeli, jo tas rāda vislabāko darba pieredzi, ko var piedāvāt Lantzmann!

Drošības sistēmas.  Lantzmann rūpējās par Jūsu drošību un labsajūtu, tāpēc iekārta ir aprīkota ar vairākiem drošības elementiem, atbilst CE prasībām un ir sertificēta. Drošībai, tiek izmantotas avārijas “STOP” pogas un slēdži, kas pasargās jūs, izslēdzot iekārtu, gadījumā, ja korpuss ir atvērts.

Pārvietošanas risinājumi. PROC30G+ ir aprīkots ar četrām, platām riepām, kas ļauj ērtāk transportēt iekārtu mežos un bezceļos. Stabilizējoša kāja un konveijera statīvs nofiksē iekārtu turpmākajam darbam, ka arī piekabes savienojums dod Jums iespēju ērti transportēt iekārtu tur, kur tā ir vajadzīga. 2. PROC30G+: kā tas darbojās?

Darbības process ir optimizēts un izstrādāts tādā viedā, lai Jūs varētu ķerties pie darba nekavējoties. Afleks komanda to notestēja un pirmo gatavo malku mēs ieguvām 15 minūšu laikā! Process ir pārsteidzoši viegls un ērts - tagad mēs esam gatavi pastāstīt par to personīgi!


I. Vispirms ir nepieciešams pārbaudīt, vai ir ievēroti visi drošības pasākumi: 

Cik stabili skaldītājs stāv uz zemes, 
Vai visi savienojumi ir uzstādīti pareizi, 
Vai Jums ir līdzi viss aizsargekipējums,

*Visu informāciju par drošības pasākumiem jūs varat atrast lietotāja rokasgrāmata, kas nāk kopā ar skaldītāju


II. Pārbaudiet un pievienojiet pēc vajadzības visus tehniskos šķidrumus: 

Motoreļļu,
Hidraulisko eļļu,
Ķēdes eļļu zāģim,  

*Visu informāciju par nepieciešamiem tehniskiem šķidrumiem jūs varat atrast lietotāja rokasgrāmata, kas nāk kopā ar skaldītāju


III. Tagad Jūs esat gatavi startam! Ieslēdziet dzinēju, un pienāciet pie kursorsviras:

Jums ir nepieciešams uzlikt baļķi uz padeves konveijera
Padot baļķi, kamēr tas nebūs apstājies pie garuma regulēšanas aizbāžņa. 
Piespiediet baļķi, lai tas stabili turētos zāģēšanas laikā
Nogriezts gabals nokritīs tieši pie skaldīšanas virzuļa. 
Ar virzuļa palīdzību padodiet baļķa gabalu uz ķīla līdz galam, lai saskaldītu to līdz gatavas malkas stāvoklim. 
Pēc tam malka ar izmešanas konveijera palīdzību nokritīs izvēlētajā vietā! 

*Zemāk redzamajā attēlā jūs varat apskatīt kursorsviras darbības shēmu latviešu valodā.  
kursorsvira-desc.jpgViss skaldīšanas cikla process aizņem tikai 6 sekundes! Pārsteidzošs ātrums, salīdzinot ar analogiem! Izmantojiet iespēju un palieliniet savu arsenālu ar profesionālu un inovatīvu iekārtu jau šodien! 
Ja Jums ir jautājumi par iekārtu, tās konstrukciju, darbību, vai aktuālu cenas piedāvājumu, droši sazinieties ar mums Jums ērtākajā veidā! 

+371 2014 8888
info@afleks.eu
vai Whatsappā!


asfasfasafcdsxc-vf.jpg afsdfadfa.jpg
                                  egrtsfghyr.jpg