Kompresori ikdienas dzīvē: kas jums jāzina?

IMG_3235.png

Kompresori ikdienas dzīvē: kas Jums jāzina?


1. Aflatek – kompresori visām vajadzībām!

Aflatek iepazīstina ar kompresoriem, kas kļūs par Jūsu uzticamu palīgu ikdienas darbos. To kompaktais dizains un augstā veiktspēja padara tos par ideālu izvēli darbnīcām, kur katra detaļa ir svarīga. Tie atšķīrās ar dažādiem tehniskiem parametriem, ar piedziņas veidu un darbības principu. Šoreiz mēs vairāk pastāstīsim par virzuļa tipa kompresoriem. Par to atšķirībām un pielietojumiem. 2. Virzuļa tipa kompresori.

Virzuļa tipa kompresori ir populārākais kompresoru veids, ko izmanto visdažādākās nozarēs, sākot no mājas darbiem un hobijiem, beidzot ar smago instrumentu darbināšanu un medikamentu ražošanu. Aflatek piedāvā divu veidu kompresorus


2.1  Eļļas kompresori. 

Universāls kompresors ikdienas darbiem. Liels pielietojumu klāsts padara to par universālu palīgu darbā. Savā starpā tie atšķiras ar piedziņas veidu. Ir kompresori ar tiešo piedziņu, un siksnas piedziņu. Tieša piedziņa ir klusāka un lētāka remontā, bet siksnas – izturīgāka un jaudīgāka.  Aflatek eļļas kompresoru priekšrocības ir: 

Ilgs kalpošanas laiks. Pateicoties eļļai, kompresora mezgli vienmēr ir saeļļoti un atdzesēti.
Eļļas kompresoriem ir izturīgs motors, kas ir izstrādāts ilgstošam darbam. Eļļa aizsargā iekšējās detaļas no korozijas un nodiluma. 
Augsta energoefektivitāte un veiktspēja - pateicoties vienkāršai konstrukcijai. 
Zemas apkopes izmaksas un uzticamība. Eļļas tipa kompresoram ir ik pa laikam jāmaina filtrus un eļļu. Visus kompresoru piederumus Jūs varat atrast sadaļā “papildaprīkojums

Eļļas kompresorus izmanto rūpniecībā, būvniecībā, ceļu darbos un galvenokārt – riepu piepumpēšanai, autoservisos un pneimatisko instrumentu darbināšanai. 2.2 Bez eļļas klusie kompresori.

Vēl viens kompresoru veids, ko izmanto tik pat bieži, bet citās nozarēs. Aflatek piedāvā klusinātos bez eļļas kompresorus ar marķējumu “Silent”, kas rada mazāk trokšņu atšķirībā no citu ražotāju modeļiem . 
Nav nepieciešama eļļa un eļļas filtri, kas samazina apkalpošanas izmaksas.
Visi “Silent” kompresori izmanto tiešās piedziņas mehānismu, kas ir izturīgāks un vienkāršāks remontā. 
Kompresora detaļas ir izgatavotas no īpašiem materiāliem, kas ir izturīgāki, nekā eļļas kompresoriem. 
Tā, kā eļļa netiek izmantota, kompresori ir maksimāli kompakti un viegli. 

Tāda veida kompresori veido saspiestu gaisu bez eļļas tvaiku piesārņojuma, kas padara to par neaizstājamu palīgu pārtikas ražošanā, medicīnā, zobārstniecībā un farmācijā. No eļļas brīva gaisa dēļ to var izmantot mīksto mēbeļu ražošanā un krāsošanas darbiem. Sākot no aerogrāfijas, beidzot ar vesela automobiļa krāsošanu. 


3. Kāpēc tieši Aflatek?

Inovācijas katrā detaļā: Aflatek ir apņēmies nepārtraukti uzlabot, ieviešot jaunas tehnoloģijas katrā kompresora modelī.
Tehniskais atbalsts: mūsu komanda ir gatava Jums palīdzēt ar visiem jautājumiem un grūtībām, lai jūsu uzņēmums darbotos kā pulkstenis.
Plašs klāsts: neatkarīgi no tā, vai Jums ir nepieciešams kompresors krāsošanai vai rūpnīcai, Aflatek piedāvā dažādus modeļus, kas atbilst visām Jūsu vajadzībām.Visām Aflatek iekārtām nodrošinam: Piegādi, uzstādīšanu, servisu, garantiju un rezerves daļas.

Aflatek kompresorus jau izmanto tūkstošiem apmierinātu klientu visā Eiropā! Piezvaniet uz numuru +371 2014 8888 vai nāciet ciemos, un mūsu iekārtu speciālisti palīdzēs Jums izvēlē! 
IMG_3233-Enhanced-NR.png