McBalmer CNC iekārtas ar ciparu vadību

CNC iekārtas, lāzera un plazmas griezēji: revolūcija mūsdienu ražošanā

Raugoties uz mūsdienu kokapstrādes un metālapstrādes nozari, CNC iekārtas, lāzeriekārtas un plazmas griezēji ieņem galveno lomu.
Šie tehnoloģiskie brīnumi ne tikai paaugstina ražošanas kvalitāti, precizitāti un saražoto daudzumu, bet arī ievieš inovācijas ražošanas procesos.


mcbalmer-1.jpg


Šoreiz mēs dziļāk aplūkosim McBalmer CNC frēzēšanas iekārtu, atklājot tā darbību, pielietojumu un neapstrīdamo ietekmi uz ražošanas procesiem.


✔ CNC (datoru ciparu vadības) iekārtas ir tehnoloģisks izrāviens kokapstrādes un metālapstrādes pasaulē, šīs iekārtas darbojas pamatojoties un precīzām programmām, ļaujot ražot precīzus un sarežģītus elementus. Svarīgi piebilst, ka McBalmer CNC iekārtu pamatā ir kvalitatīvas un izturīgas slavenu ražotāju komponentes, kas padara iekārtu ilgmūžīgu un ražošanu - kvalitatīvu.

✔ CNC iekārtas funkcijas: dažādu kokmateriālu (Masīvkoks, MDF, PVC) un alumīnija frēzēšana, griešana, urbšana un grāvēšana

✔ Iekārta izmanotojama populārās nozarēs: logu un durvju ražošanā, mēbeļu ražošanā, reklāmā, kā arī citiem nestandarta risinājumiemUz attēliem ir redzams McBalmer jaunākais MC1513 CNC apstrādes centrs, kura galvenā īpašība ir ATC (automātiskā instrumenta maiņas funkcija), kas padara ražošanas procesu vel autonomāku. Vairs nav manuāli jānostiprina un jāmaina instrumentus, lai veiktu sarežģītus un apjomīgus darbus. Sistēma pati izvēlas pareizo instrumentu veicamajam darbam. Viss process aizņem pāris sekundes!DSC01992.jpg

McBalmer iekārtas iesaka mūsu klienti, kuriem ir svarīga darba kvalitāte, precizitāte un darbinieku drošība.
Visām McBalmer iekārtām nodrošinam: Piegādi, uzstādīšanu, servisu, garantiju un rezerves daļas.


Nokomplektēsim iekārtu atbilstoši Jūsu prasībām!
Liels McBalmer iekārtu klāsts ir pieejams mūsu veikalā – Rīga, Rēzeknes iela 5E
Nepalaidiet garam šo lielisko piedāvājumu un pārnāciet uz jaunu ražošanas līmeni, kopā ar McBalmer Iekārtām.