Sadaļas

Augstākās kvalitātes CNC iekārtas

Frēzgalvas KOKAM

Šeit ir 4 preces.
Frēzgalvas KOKAM

Frēzgalvas - Četrupsīgajām garenfrēzmašīnām, Profilēšanai un malu apstrādei, Gropju iestrādei, Kopēšanai, Frēzēšanai ...

Vairāk

Apakškategorijas

 • Tapu un gropju frēzgalvas

  Frēzgalvas lielākoties izmanto taisnu tapu un gropju izveidē mēbeļu ražosanā. Ar cietsakausējuma HSS asmeņiem. Mums ir ļoti plašs klāsts ar šāda tipa frēzgalvām un plašu izmēru izvēli.

 • Taisnu virsmu frēzgalvas

  Frēzgalvas izmanto nelīdzenu virsmu, augstu virsmu frēzēšanai, lai iegūtu līdzenu un taisnu virsmu. Ar cietsakausējuma HSS asmeņiem. Šīm frēzgalvām pieejami dažādi izmēri. Ar augstu precizitāti un apstrādes kvalitāti.

 • Profilēšanas un malu apstrādes frēzgalvas

  Šīs frēzgalvas galvenokārt izmanto mēbeļu ražošanā, dažāu detaļu profilfrēzēšanai un maliņu apstrādei jeb fāzītes noņemšanai. Mums ir liels klāsts šāda tipa frēzgalvās un plašs frēzgalvu izmēru klāsts.

 • Saaudzēšanas frēzgalvas

  Frēzgalvas izmanto kokmateriālu saaudzēšanas savienojuma izveidei gan galdniecībās, gan zāģmateriālu ražotnēs. Ar cietsakausējuma HSS asmeņiem. Ir pieejamas dažāda izmēra frēzgalvas.

 • Pildiņu frēzgalvas

  Šīs frēzgalvas tiek izmantotas durvju un mēbeļu durtiņu profilfrēzēšanai. Ar cietsakausējuma HSS asmeņiem. Pieejamas dažāda izmēra frēzgalvas ar ausgtu precizitāti un labu apstrādes kvalitāti.

 • Mēbeļu durtiņu frēzgalvas

  Šīs frēzgalvas galvenokārt tiek izmantotas mēbeļu durtiņu izgatavošans procesā. Ar cietsakausējuma HSS asmeņiem. Pieejamas dažāda izmēra frēzgalvas ar augstu apstrādes kvaliāti un precizitāti.

 • Grīdas un apdares dēļu savienojumu frēzgalva

  Šāda tipa frēzgalvas tiek izmantotas grīdas dēļu un apdares dēļu savienojumu izveidei. Ir pieejamas dažāda izmēra un profila frēzgalvas. Frēzgalvas ar augstu apstrādes kvalitāti un izturību.