Sadaļas

Augstākās kvalitātes CNC iekārtas

NOSŪKŠANAS / VENTILĀCIJAS SISTĒMAS

Šeit ir 4 preces.
NOSŪKŠANAS / VENTILĀCIJAS SISTĒMAS

Piedāvājam iegādāties MAKTEK, Bernardo, Holzmann un citu ražotāju skaidu un putekļu nosūcējus, radiālos nosūcējus, da...

Vairāk

Apakškategorijas

 • Skaidu un Putekļu nosūcēji

  Plašā klāstā piedāvājam skaidu un putekļu nosūcējus ar vienu, diviem, trīs un četriem maisiem, ar nosūkšanas jaudu no 800m3/h līdz 13000m3/h un vairāk. Daži no šiem nosūcējiem jau standarta komplektācijā aprīkoti ar smalko putekļu filtriem, bet pārējos iespējams aprīkot pēc klienta vajadzības. Visas detaļas, tajā skaitā arī maisus, filtrus, caurules iepējams iegādāties atsevišķi.

 • Stacionārie nosūkšans galdi

  Šāda tipa darbagaldi izmatojami dažādās nozarēs, bet vislabāk pielietojami kokapstrādē, nelielu koka detaļu slīpēšanai, jo visi putekļi kas izveidojas slīpēšanas laikā tiek nosūkti. Ja nevarat atrast nepieciešamo iekārtu droši zvaniet 20148888, vai rakstiet info@afleks.lv.

 • Radiālie nosūcēji, Ventilatori

  Šāda tipa ventilatorus izmanto dažādās industriālajās sistēmās, kurās ir nepieciešams transportēt gaisu ar cietām daļiņām un šķiedrām, kā arī gaisu ar ļoti lielu putekļu daudzumu. Ar šada tipa jaudīgākajiem radiālajiem nosūcējiem, iepējmas transportēt skaidas, šķeldu, graudus un daudz ko citu.

 • Filtri, Maisi, Lokanās caurules

  Šajā sadaļā Jūs atradīsiet visu papildaprīkojumu, kas nepieciešams skaidu un putekļu nosūcējiem, filtrus, maisus, lokanās caurules u.c. Ja neatrodat meklēto, droši zvaniet 20148888, vai rakstiet info@afleks.lv