Sadaļas

Augstākās kvalitātes CNC iekārtas

GRIEZĒJINSTRUMENTI - KOKAM

Šeit pašlaik nav produktu šajā kategorijā
GRIEZĒJINSTRUMENTI - KOKAM

Kvalitatīvu sadarbību esam izveidojuši ar vairākiem kokapstrādes griezējinstrumentu ražotājiem vienlaikus, kā "Globus...

Vairāk

Apakškategorijas

 • Frēznaži KOKAM

  Pieejami dažāda tipa frēznaži- taisnie frēznaži, profilētie frēznaži ar dažādām cietībām. HSS, HSS Premium, Extra Chrome un Chrome Vanadium. Liels ēvelnažu izmēru klāsts, ir iespeja pasūtīt pec individuāla pasūtījuma. Kvalitatīvi un izturīgi ēvelnaži Jūsu ražošanai.

 • Frēzgalvas KOKAM

  Frēzgalvas - Četrupsīgajām garenfrēzmašīnām, Profilēšanai un malu apstrādei, Gropju iestrādei, Kopēšanai, Frēzēšanai leņķos, Saudzēšanai, Mēbeļu datiņu un iekšdurvju ražošanai, Falcēšanai un taisnai virsmai, Pildiņu frēzgalvas, Frēzgalvas ar maināmiem nažiem, Frēzgalvas ar maināmiem profilnažiem, Monolītās frēzgalvas u.c.

 • Kāta frēzes KOKAM

  Piedāvājam visu veidu kāta frēzes kokam, arī pēc individuāla pasūtījuma. Sadarbojamies ar vieniem no labākajiem griezējinstrumentu izgatavotājiem Eiropā, kuru produkciju plaši izmanto visā pasaulē. Populārākie no tiem ir Čehijas uzņēmums "PIlana" un Polijas uzņēmums "Globus".

 • Zāģripas KOKAM

  Piedāvājam kvalitatīvas zāģripas kokam, izmatojamas uz daudzzāģiem, zēmerzāģiem, dažādiem garinātājiem, formatzāģiem un citiem darbagaldiem. Pašlaik sadarbojamies ar Čehijas uzņēmumu "Pilana" un Polijas uzņēmumu "Globus", kā arī ar citiem uzņēmumiem.

 • Zāģlentas KOKAM

  Piedāvājam augstas kvalitātes dažādas zāģlentas, kas izgatavotas no īpaši leģēta tērauda, oglekļa tērauda vai arī no elastīga bimetāla kvalitatīviem tēraudiem. Šie tēraudi īpaši ražoti, lai samazinātu plaisu veidošanās iespējamību lielas slodzes apstākļos. 

  STANDART - nav izlocīta, nav uzasināta
  RO - izlocīta un uzasināta
  ROH - uzasināta, izlocīta un ar rūdītiem zobiem
  ORO - uzasināta, izlocīta, uzasināta*

  * otrā zāģlentes asināšana garantē vēl augstāko zāģēšanas precīzītāti