Sadaļas

Augstākās kvalitātes CNC iekārtas

Kāta frēzes KOKAM

Šeit pašlaik nav produktu šajā kategorijā
Kāta frēzes KOKAM

Piedāvājam visu veidu kāta frēzes kokam, arī pēc individuāla pasūtījuma. Sadarbojamies ar vieniem no labākajiem griez...

Vairāk

Apakškategorijas

 • Traisnās frēzes

  Frēze paredzēta gropju frēzēšanai dažādiem materiāliem kā, piemēram, masīvkoksne, MDF, lamināts, PVC. Freze ar cietsakausējuma  asmeņiem. Var izmantot gan rokas virsfrēzēs, gan arī  CNC tipa frezēs ka griezējinstrumentu.

 • Profilētās gropju frēzes

  Frēzes tiek izmantotas gropju frēzēšanai ar dažādiem profiliem. Iespejams apstrādāt tādus materialus kā- masīvkoks, MDF, lamināts, saplāksnis, skaidu plāksne. Izmantot var gan rokas frēzēs, gan CNC frēzēs.

 • Frēzes neprofilētai malu apstrādei

  Šī kāta frēžu kategorija sevī iekļauj- kopētājfrēzes (ar gultņa novietojumu augšā vai apakšā) un fāzīšu kāta frēzes ar gultni. Paredzētas priekš rokas instrumentiem- virsfrēzēm. Kvalitatīvas un precīzas frēzes.

 • Frēzes profilētai malu apstrādei

  Kāta frēzes ar gultni, kurš ir gan ar augšējo , gan apakšējo novietojumu. Izmantojama dažādu materialu kā masīvkoka, MDF, lamināta, saplākšņa un skaidu plākšņu apstrādei. Izgatavots lietošanai rokas virsfrēzēs.

 • Frēzes mēbeļu durtiņu izgatavošanai

  Kāta frēzes ar kuru palīdzību var izgatavot mēbeļu durtiņu savienojumus. Izmantojama rokas virsfrēzē, kas samazina vajadzību pēc lieliem darbagaldiem. Kvalitatīvu savienojumu veidošana ar virsfrēzi. Kāta frēze ar gultni.

 • Kāta frēžu komplekti

  Kāta frēžu komplekti, kuros ietilpst dažādas kāta frēzes. Dažād darbu veikšanai, profilu frēzēšanai, gropju frezēšanai, malu profilētai un neprofilētai apstrādei.