Sadaļas

Augstākās kvalitātes CNC iekārtas

Zāģripas KOKAM

Šeit pašlaik nav produktu šajā kategorijā
Zāģripas KOKAM

Piedāvājam kvalitatīvas zāģripas kokam, izmatojamas uz daudzzāģiem, zēmerzāģiem, dažādiem garinātājiem, formatzāģiem ...

Vairāk

Apakškategorijas

 • Zāģripas masīvkokam

  Zāģripas domātas masīvkoksnes šķērszāģēšanai un garenzāģēšanai, cietai un mīkstai koksnei. Var zāģēt gan mitru, gan sausu koksni. Pieejamas dažāda izmēra zāģripas ar augstu apstrādes kvalitāti.

 • Zāģripas plātņu materiāliem

  Šāda veida zāģripas lielākoties tiek izmantotas MDF, lamināts, skaidu plāksnes, ka arī masīvkoka tīrai zāģēšanai. Pieejams plašs klāsts ar dažādiem izmēriem šāda veida zāģripām. Ar augstu kvalitāti un precizitāti.

 • Zāģripas apaļkoksnes zāģēšanai

  Šīs zāģripas tiek izmantotas daudzzāģos un brusotājos apaļkoksnes garenzāģēšanai. Pieejams ir dažāda izmēra zāģripas plašā klāstā. Zāģripas ir ar augstu apstrādes kvalitāti un izturību.

 • Zāģripas bez cietsakausējuma zobiem

  Zāģripas ir domātas mīkstas un cietas koksnes garenzāģēšanai. Zāģripas zobi ir bez cietsakausējuma plāksnītēm. Pieejamas dažāda izmēra zāģripas plašā klāstā. Ar augstu apstrādes kvalitāti un izturību.

 • Zāģripas elektroinstrumentiem

  Šīs zāģripas ir izgatavotas tieši priekš elektriskajiem rokas ripzāģiem. Pieejamas dažāda izmēra zāģripas. Ar cietsakausējuma zobiem. Zāģripas ar augstu apstrādes kvalitāti un izturību.

 • Zāģripas aizzāģiem

  Šāda tipa zāģripas izmanto tikai un vienīgi formātzāģiem ar aizzāģa opciju. Aizzāģis paaaugstina apstradātas virsmas kvalitāti. Lielākoties izmanto lamināta zāģēšanas darbos. Augstas kvalitātes zāģripas.

 • Zāģripas daudzzāģiem

  Šāda tipa zāģripas tiek izmantotas tikai un vienīgi daudzripzāģmašīnās kokapstrādē. Zāģripas ar un bez skaidu izmetējnažiem. Pieejamas dažāda izmēra zāģripas plašā klāstā. Ar augstu izturību un kvalitāti.